ZAALBALLEN 2002/2003

Laatste Update: 7 jan.

EERSTE BEKERPOT 16 januari!!!

16/01 18:00 4 B2034 Floraboys - Flex 18:45 4
we moeten dus ook fluiten!

ZAALBAL TOERNOOI "DE GOUDEN WOLF"

op zaterdag 18 januari spelen we mee met het gouden wolf toernooi. Vier teams strijden om de titel 'gouden wolf 2003'. Dit toernooi is van 14u tot 17u op het USC (zaal 1, jammer maar helaas) en er mogen ook NIET USC-LEDEN aan meedoen (geen extra kosten dus). De kosten voor deelname zijn E 40,- per team. Dat is bij tien mensen dus 4 eurootjes.

HIER VOlGEN DE RESULTATEN VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

TOPSCORERS LIJST

Frankie P 7 (+1)
SandOr 6 (+1)
Victor 5 (+1)
Timmie 2
Merlijn 2
Witte Joost 2
Mark 1
Manser 1
Oli4 1

DE STAND

* tweede klasse A gesp gew gel vrl pnt doelsaldo of/pm ns/pm
1 De Agora's 10 7 0 3 14 45 - 35 0/ 0 0/ 0 Kp1
2 Padrotes del Bario 10 5 0 5 10 42 - 35 0/ 0 0/ 0
3 Los Emperadores 10 6 0 4 10 39 - 37 0/ 0 2/2
4 FC Uurtje Factuurtje 10 6 0 4 9 43 - 36 3/ 3 0/ 0
5 Floraboys 10 3 0 7 6 30 - 50 0/ 0 0/ 0
6 Psycho Marines Officers 10 3 0 7 6 41 - 47 0/ 0 1/ 0 d3
Topscorers:
1 18 Rudolf Wagenaar (De Agora's)
2 15 F. Bartels (Los Emperadores)
3 13 Tjebbe Tock (Psycho Marines Off.)

Het Speelschema

GEUPDATE!!! (04/09/2002)
Hier het gehele schema voor de eerste competitie in het seizoen 2002/2003. Schrijf het in je agenda, dat voorkomt een hoop gezeik!!!
Datum Begintijd Zaal Code Thuis Uit Fluiten Fluitzaal UITSLAG!!!
03/09 22:30 1 03A03 FC Uurtje Factuurtje Floraboys 21:45 1 0 - 1
11/09 20:00 4 03A05 Floraboys Psycho Marines Officer 20:45 4 4 - 3
17/09 20:15 4 ????? Padrotes del Bario Floraboys 19:30 1 9 - 3
01/10 19:30 4 03A12 Los Emperadores Floraboys 21:00 4 6 - 4
17/10 22:30 1 03A14 Floraboys De Agora's 21:45 1 2 - 4
24/10 21:45 4 03A17 Floraboys FC Uurtje Factuurtje 22:30 4 4 - 6
07/11 21:00 1 03A19 Psycho Marines Officer Floraboys 22:30 1 1 - 4
14/11 21:45 4 03A23 Floraboys Padrotes del Bario 22:30 4 2 - 7
28/11 22:30 1 03A25 Floraboys Los Emperadores 21:45 1 3 - 8
19/12 21:00 1 0 3A28 De Agora's Floraboys 22:30 1

Het Team

Een hoop veranderingen, hier volgt de volledige selectie (NU MET FOTOLINKS!!!):
  • Merlijn 'de Vedette' Sevenster, sterverdediger en goaltjesdief
  • Timmetje 'TuuT' Kempen, oud kieper nu verdedigende middenvelder van kaliber
  • Frank 'De Pit' Pitstra, eenzame diepe scorende spits
  • Tijmen 'Dagtaimny' Noordegraaf, nieuwe kieper en wissel
  • Sander 'The Flying Bassanti', multi-inzetbaar multitalent
  • Mark 'MarkVla' Vlaar, de grote verassing van het nieuwe seizoen
  • Victor 'Nulhouder' de Boer, reserve kieper en aanvoerder
  • Misha 'Brekebeen' Kuys, Joost 'Josit S.' Spuite en Oli4 'binnen de lijnen' van Beemen, triospelersschap

    Algemene Info:De Enquete.

    De uitslag van de enquete is in zijn geheel bij de aanvoerder af te halen, maar een paar puntjes eruit wou ik jullie niet onthouden.
  • Er wordt deze competitiehelft nog niet met een plofbal gespeelt, misschien bij wijze van experiment de tweede helft van het seizoen.
  • Er komt geen betaalde scheidsrechterstaf en geen multiple-choice examen
  • Er wordt gestreefd naar 1 wedstrijd per 2.5 weken ongeveer..
  • De website van het usc zal vaker worden geupdate (hopen ze)
  • Wellicht worden er later in het seizoen USC toernooien georganiseerd

    Scheidsrechters

    We zullen weer proberen vier scheidsrechters af te vaardigen, de kandidaten in omloop zijn degenen die nog niet geweest zijn. (V)ik en Timmetje zijn eerste keus omdat we al een seizoen hebben meegedaan, wie zijn de anderen, Tijmen, Sander, Mark V.?
    De scheidsrechters MOETEN een cursusje doen, dit kan op een van de volgende drie dagen gebeuren:
  • Maandag 9 sept. 19.15u
  • Woensdag 11 sept. 19.15u
  • Maandag 16 sept. 19.15u

    Pagina vorig seizoen